Şehirler Arası Taşıma

Tarsus şehirler arası taşımacılık işimizi yaparken eyşalarınızı sigortalı ve garantili olarak taşıyoruz. şehirler arası nakliye esnasında eşyalarınız teslim edilene kadar firmamızın güvencesindedir.

Evet, yanlış okumadınız. Özellikle şehirler arası taşımacılık işlerimizde sigorta yapıyoruz ki gidilecek mesafenin uzun olması, daha uzun süre yolculuk yapılması riskileri daha fazla artıracağı için şehir içi ev taşımacılığından ziyade şehirler arası evden eve taşımacılık işlerimizde sigorta ve garanti uyguluyoruz. Tarsus evden eve nakliye firması olarak, şehirler arası taşımacılık işlerimizin tamamında firmamıza ait personel ve araçlarımızla hizmet sağlıyoruz. Müşterilerimiz mağdur etmemek adına hiçbir müşterimizin eşyasını, kendi izinleri olmadan, başka firma ya da kişilere teslim etmemekteyiz. Bu nedenle, bizimle aynı koşulda hizmet sağlayan rakiplerime oranla taşıam fiyatlarımız farklılık göstermektedir. Her işin fiyatı kalitesini de ortaya koyduğu için değerli eşyalarınızı teslim ettiğiniz kişi ya da kurumları iyi ölçmenizi, aradaki küçük fiyat farklılıklarına da çok dikkat etmemenizi tavsiye ediyoruz.

Tarsus şehirler arası taşıma firması olarak tüm yükünüzü sağlıklı ve güvenli şekilde taşımaya hazırırz. Tek yapmanız gereken bize bir telefonla ulaşmak olacaktır. 

Sitemiz ve hizmetlerim hakkında yorumlarınız bizim için değerlidir.


Evden Eve Nakliye Hakkında Sorularınız İçin Bize Danışın.